Jeśli posiadamy nieco więcej czasu.

Jeżeli ówczesny wygląd naszej własnej sypialni przestał się wpisywać w nasz gust, czy też po prostu nam się znudził najwyższy czas na wprowadzenie poszczególnych przemeblowań w naszym pokoju sypialnym.

Jeśli mamy więcej wolnego czasu i możliwości będziemy mogli samemu przemalować ściany w sypialni. Zakupując odpowiednią ilość folii malarskiej, taśm i farby zdołamy wykonać wszystko samemu. Pędzle więc do rąk, umeblowanie do środka i do dzieła! Taka przemiana z całą pewnością kompletnie zmieni naszą osobistą sypialnię, a przy okazji dokonując tego rodzaju zmian we dwoje zdobywamy szansę na nietypowym spędzaniu czasu we dwójkę.

Innym, nieco mniej inwazyjnym, jednak również dającym doskonałe rezultaty rozwiązaniem jest na pewno wymiana dotychczasowych dodatków. W sypialni dużo potrafi zmienić zmiana pościeli. Gustowna pościel, wspaniała narzuta, dekoracyjne poduszki z pewnością dodadzą sypialni szyku, a całość będzie prezentowała się dużo lepiej. Jeżeli podoba nam się pościel w hafty można zamówić taką zrobioną na zamówienie z konkretnym wzorem, a na dodatek kupić dekoracyjne poduchy oraz firany w takim samym wzorze. Jedna koncepcja stylistyczna podczas urządzania całego pokoju idealnie się sprawdzi, w sytuacji gdy poprzednio sypialnia urządzona była bez żadnego pomysłu.

Więcej: Narzuty do sypialni